Hakkımızda / Akçağ Cephe Sistemleri

Akçağ Metal Alüminyum Doğrama olarak, 2008 yılından beri Alüminyum doğrama sistemleri ve giydirme cephe sistemleri konularında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ana ilkesi koşulsuz müşteri memnuniyeti olan Akçağ Metal Alüminyum Doğrama, sektöründe en iyi hizmeti vermek amacıyla kendi bünyesinde uzman bir kadro oluşturmuş, kurulduğu günden bu yana sürekli kendini yenileyerek, pek çok işi başarıyla tamamlamıştır. 

Akçağ Metal Alüminyum Doğrama, konularında tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, proje, danışma, pazarlama, satış, imalat, montaj ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmaktadır. Mimari çözümlerde ihtiyaç duyulan estetik ve ekonomik çözümler üretilmesi amacıyla kurulmuş olan firmamız; ihtiyaçlarınıza çözüm getirmek üzere, teknolojideki gelişmelere parelel olarak kendisini daima yenilemiş , kapasitesini giderek artırmış , vasıflı personeli ve artan deneyimi ile kusursuz işler çıkarmıştır. 

Akçağ Metal Alüminyum Doğrama, her türlü proje tasarımı, detaylandırma aşamalarını; müşterileri ile karşılıklı görüşmeler neticesinde, teknik kadrosuyla bilgisayar ortamında hazırlanan üç boyutlu çizimlerle, proje hazırlıklarını siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Amacımız; · Kalite ve Hizmetlerimizden taviz vermeden koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarımızı devam ettirmek, · Tüketicinin güvenliğini ilgilendiren konularda korunması gerektiğini düşünür ve standartlardan taviz vermemek, · 

Son yıllarda artan talepler neticesinde, firmaların görsel etkilerini arttırmaktır. Kalite Politikamız; Binaların projelendirme aşamasından, yaşam alanına dönüşmesi sonrasına kadar işimizin arkasında, müşterilerimizin yanındayız.